Franczyza Hashtag Sushi

 

#sushi to nie tylko świetny smak rolek, to także sposób na biznes. Sprawdź, dlaczego warto zacząć współpracę z nami.

Doświadczenie

Wiemy, z czym się je franczyzę – zajmujemy się tym od ponad 20 lat. Wiemy, jak stworzyć koncept, który sprawdza się w różnych warunkach rynkowych. Wiemy, jak skutecznie pomóc franczyzobiorcom odnieść sukces na konkurencyjnym rynku gastronomicznym. W Hashtag Sushi skutecznie łączymy zawodową pasję z biznesowym sukcesem.

Sprawdzone standardy

Otrzymujesz od nas sprawdzony pomysł na własną restaurację. Zanim stworzyliśmy ofertę franczyzową, z detalami dopracowaliśmy nasz system: receptury, wystrój i elementy wizualizacji, zasady efektywnego zarządzania, a przede wszystkim standardy skutecznej sprzedaży. 

Elastyczność współpracy

Zanim zaczniemy współpracę, dokładnie analizujemy warunki rynkowe nowej restauracji i do niej dostosowujemy naszą ofertę. Nie masz doświadczenia w gastronomii? Jesteśmy po to, by Ci pomóc na każdym etapie: remontu, odbiorów, szkoleń, rekrutacji pracowników, a również w zakresie skutecznej promocji i marketingu. 

Zgrany zespół 

Hahtag Sushi to przede wszystkim fajni ludzie i atmosfera. Jesteśmy partnerami naszych franczyzobiorców – przekazujemy im swoją wiedzę, ale również uczymy się od nich i wsłuchujemy się w ich potrzeby. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat warunków współpracy? Skontaktuj się z nami:

franczyza@hashtagsushi.pl lub telefonicznie +48 500 054 838 Tomek Jakubowski